¨

Sic Bo

Sic Bo je varianty na hru Kostky. Hraje se na stole, kde se sází na různé kombinace a čísla. Kostky jsou umístěny v osudí a čekají na zamíchání. Hraje se se třemi kostkami. To dává spoustu číselných kombinací, které mohou nastat.

Na kostkách se vyhodnocuje součet jednotlivých kostek, čísla samotných kostek, a jestli se jedná o malou nebo velkou.

Právě možnosti sázek tvoří nejzajímavější část této hry. Na stole je jich několik, které můžete vyzkoušet a vsadit si. Tak například sázka klasicky na malou či velkou. Dále na to, jestli padne jen jedna jednička, jedna dvojka, jedna trojka, jedna čtverka, jedna pětka nebo jedna šestka. Dále kombinace dvou kostek. Jestli tedy ze tří kostek padne alespoň jedna jednička a zároveň jedna dvojka. Můžete si vsadit i na přesné hodnoty všech tří kostek. Pokud věříte, že padne jedna jednička, jedna trojka a jedna šestka, vsaďte si na to.

Jaké jsou možné výhry na vybrané sázky? Pokud si vsadíte na malou či velkou, vyplácíte se v poměru 1:1. Takže vsadíte za 10 Kč, dostanete 10 Kč zpět a k tomu dalších 10 Kč navíc. Sázka na číslo se vyplácí v poměru 3:1. Sázka na pár pak v poměru 6:1.

Zajímavá je sázka na součet. Ta se podle samotného součtu vyplácí v poměru od 60:1 do 6:1. Vše záleží, na co vsadíte, a co nakonec padne. Sázka na dvojice je ohodnocena výhrou v poměru 10:1. Sázka na trojici je pak ohodnocena tím nejvyšším poměrem a to 180:1.

Pokud máte rádi kostky, zkuste si i tuto zajímavou variantu se třemi kostkami, které se říká Sic Bo.

© 2008 - 2017 Hry-online-hry.cz, všechna práva vyhrazena. Email:admin@hry-online-hry.cz.
Hry online, GoodGame Empire, Mp3 ke stažení, Tapety na plochu, 1001Hry, Překlep, překlepy, Hry-online.com, Webgames, WebHry, Rádio Impuls, SuperHry, Hry na mobil situs judi bola